TRUBKY Z UHLÍKOVÉ A NEREZOVÉ OCELI. V RŮZNÝCH JAKOSTECH A ROZMĚRECH.

Na ploše více než 290 000 m2 skladujeme kompletní sortiment standardních rozměrů a jakostí. Díky dlouhodobé spolupráci s předními výrobci ocelových trubek jsme schopni v krátké době zajistit rovněž speciální jakosti a rozměry, které můžeme skladovat dle požadavků zákazníka.

Vzhledem k tomu, že výběr materiálu značně ovlivňuje kvalitu a ziskovost Vašeho koncového produktu, dáme Vám k dispozici specialistu, který Vám poradí s vlastnostmi a oblastmi použití ocelových trubek.


NÁŠ ZÁVAZEK. VYSOKÁ KVALITA A TECHNOLOGICKY VYSPĚLÉ PRODUKTY Z OCELOVÝCH TRUBEK.

Přesné bezešvé ocelové trubky patří mezi naše základní produkty. Podporuje nás jeden z předních dodavatelů bezešvých za tepla válcovaných ocelových trubek a přesných za studena tažených ocelových trubek, kterým je naše sesterská společnost BENTELER Steel/Tube. 

Ocelové trubky s vysokou pevností se uplatní v oborech, kde jsou kladeny vysoké požadavky na funkčnost a lehkost konstrukce. Zajistíme Vám přístup ke službám předních světových dodavatelů oceli s vysokou pevností.

Press Fitting Systém - XL (PreFiS-XL) je naší produktovou inovací v oblasti potrubního příslušenství. Jedná se o čistě mechanický systém, který umožňuje rychlé a cenově efektivní spojování trubek z oceli a nerezové oceli a zcela nahrazuje běžné svařování.