NÁŠ ZÁVAZEK. SOUSTŘEDÍME SE NA VAŠI PŘIDANOU HODNOTU.

Všechny naše aktivity směřují k tomu, aby zákazníkům přinášely ekonomické výhody. Naší snahou a hlavním cílem je zvýšit kvalitu a ziskovost Vašich koncových produktů a zlepšit efektivitu Vašich pracovních procesů.

To vyžaduje komplexní znalost materiálů, výroby a aplikací. Proto pro Vás máme připraveny nejen produktové odborníky, ale také Vaši vlastní kontaktní osobu, která bude připravena řešit Vaše konkrétní požadavky.


KVALITNÍ TRUBKY ZA PŘÍZNIVÉ CENY. DODANÉ RYCHLE A EFEKTIVNĚ.

Díky dlouhodobým strategickým vztahům s vybranými dodavateli na celém světě můžeme zaručit stálou kvalitu produktů za příznivou cenu. Naše mezinárodní síť skladů nám pak umožňuje rychle vyrovnávat lokální výkyvy v poptávce a zajistit dostupnost zboží.

Automatizované skladové technologie, systém vyskladňování objednávek bez administrativní zátěže a moderní balicí systémy zajišťují krátké doby zpracování zakázek. Vaše dodávka bude při expedici ze skladu přesně označena, zaevidována a opatřena všemi potřebnými dokumenty. U exportních zakázek zajišťujeme veškeré přepravní a celní náležitosti.


OPRACOVÁNÍ A DALŠÍ SLUŽBY NA MÍRU PRO VÁS.

Zajistíme nejen celý proces opracování trubek, což zkrátí výrobní dobu ve Vašem závodě, ale navíc Vás podpoříme technickými produktovými službami při zvyšování kvality a ziskovosti Vašich koncových produktů. Kromě toho přispějeme k optimalizaci Vaší logistiky materiálů díky skladovým konceptům na míru a dodávkám přesně do výroby. 

Naše nabídka pro globální zákazníky a služby v globálním projektovém řízení Vám umožní využít možností mezinárodní sítě společnosti BENTELER Distribution.