ZVYŠTE ÚROVEŇ KVALITY VE VAŠICH LOKALITÁCH. DÍKY NAŠÍ NABÍDCE GLOBÁLNÍHO ŘÍZENÍ PRODEJE.

Máte výrobní závody ve více než jedné zemi? Pak i Vy můžete těžit z našeho přístupu ke globálnímu řízení prodeje. Díky spolupráci s hlavním dodavatelem snížíte nejen svou administrativní a finanční zátěž, ale také zvýšíte úroveň kvality. 


SILNÉ ARGUMENTY. PRO VZÁJEMNOU MEZINÁRODNÍ SPOLUPRÁCI.

Centralizované vyjednávání: Vašemu centrálnímu nákupnímu oddělení poskytneme kontaktní osobu za účelem vyjednání všech parametrů mezinárodní smlouvy, kam patří například cenová struktura a podmínky plnění.

Místní podpora: Pro Vaše lokální výrobní závody se nic nezmění. Pro všechny provozní záležitosti Vám zajistíme kompetentního a efektivního partnera.

Vysoká úroveň kvality: Naším hlavním cílem je zajistit trvale vysoký standard našich produktů ve všech zemích. Z tohoto důvodu všechny naše společnosti garantují splnění náročných mezinárodních norem.

Příznivější nákupní podmínky: Zaručujeme konkurenceschopné místní ceny. Navíc můžete těžit z pozitivního cenového dopadu větších a plánovatelných smluvních objemů.

Pozitivní dopady na náklady: Pokud si ke spolupráci zvolíte mezinárodního partnera, můžete snížit své provozní a administrativní náklady na minimum. Ušetříte čas a peníze.