VYUŽIJTE NAŠI ODBORNOST. A CELOSVĚTOVOU LOGISTICKOU SÍŤ.

Plánujete stavbu nebo provozování velkého průmyslového závodu? Nabízíme naši podporu pro komplexní globální zajištění nákupu a dodávek. Nejenže Vám poskytneme přístup k předním výrobcům ocelových trubek, ale také k celosvětové expertní a distribuční síti. Ve zkratce: Společnost BENTELER Distribution nabízí svým zákazníkům globální nákupní a logistické služby z jednoho zdroje.


ZÁRUKA KVALITY A SPOLEHLIVÉ DODÁVKY. SPRÁVNÝ PARTNER PO VAŠEM BOKU.

Technické poradenství: Naši techničtí konzultanti a produktoví inženýři jsou schopni Vám pomoci v otázkách týkajících se specifikací materiálů a výrobků. Jejich rady jsou kompetentní a spolehlivé.

Celosvětová nabídka dodavatelů: Postaráme se o optimální výběr výrobních závodů ocelových trubek a vyjednáme veškeré parametry objednávek a dodávek.

Záruka kvality: Spolupracujeme výhradně s certifikovanými partnery a navíc osobně prověřujeme výkonnost dodavatelů v jejich výrobních prostorách.

Skladování a opracování: Jednotlivé dodávky soustředíme a dočasně je uskladníme, prověříme kvalitu dodaných produktů a v případě nutnosti provedeme další opracování.

Kompletní dodávka: Své zboží obdržíte v termínu, ve správném balení, přesně označeno a s vyřízenými celními a přepravními dokumenty. To vše kdekoli na světě.