TECHNICKÉ PORADENSTVÍ A PODPORA VÝVOJE. NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT.

Support from BENTELER Distribution

Trhy a obory se neustále mění a spolu s nimi také požadavky na využívané materiály. Díky úzkému kontaktu s technologickým a obchodním trhem jsme schopni reagovat na měnící se požadavky a na maximum využít potenciál nejnovějšího technologického pokroku.

Naše technická zákaznická podpora a zkušení produktoví inženýři Vám rádi poradí se všemi otázkami ohledně výběru materiálu a optimálního nastavení vlastností produktu.


PŘÍNOS PRO VÁS. ZVÝŠENÁ KVALITA PRODUKTU A PROFITABILITA.

Zvýšená profitabilita díky úsporám materiálu: Jakostní oceli s vyšší pevností na mezi kluzu umožňují použít trubky s minimální tloušťkou stěny. Tím se sníží spotřeba materiálu a zároveň celkové náklady na materiál.

Využití potenciálu úspory hmotnosti za použití ocelí s vysokou odolností:  Aplikace, kde je klíčovým požadavkem nízká hmotnost, vyžadují použití technologicky pokročilých druhů oceli s vysokou odolností. Úspora hmotnosti může činit až
39 %.

Zvýšení spolehlivosti produktu díky použití materiálu s optimálními vlastnostmi: Nejvyšší nároky na materiál kladou aplikace, které jsou vystaveny extrémním podmínkám nebo agresivním médiím. Na kvalitu Vašeho produktu má rozhodující vliv použití vhodného materiálu.

Realizace individuálních požadavků na vysokou odolnost díky přesně zkonstruovaným produktům: V úzké spolupráci s předními výrobci ocelových trubek Vám pomůžeme s vývojem individuálních produktů z ocelových trubek se specifickými požadavky na materiál.


DODATEČNÉ CERTIFIKACE A ZKOUŠKY PRODUKTŮ. NA VYŽÁDÁNÍ.

Na vyžádání jsme samozřejmě schopni provádět dodatečnou kontrolu a zkoušky jednotlivých trubek. Tyto zkoušky provádí nezávislí certifikovaní partneři pro kontrolu průmyslové kvality nebo na vyžádání přímo u Vás.