BENTELER DISTRIBUTION. VÁŠ PARTNER V OBLASTI TRUBEK Z UHLÍKOVÉ A NEREZOVÉ OCELI.

BENTELER Distribution je obchodní organizace zabývající se skladováním, opracováním a prodejem trubek z uhlíkové a nerezové oceli. Díky celosvětové distribuční a logistické síti patří společnost na mezinárodním trhu mezi přední distributory. Kromě širokého sortimentu trubek z uhlíkové a nerezové oceli nabízíme našim zákazníkům komplexní služby v oblasti opracování trubek. Sem patří vše od služeb v oblasti technického poradenství a logistických řešení přes projekty v oblasti výběru dodavatelů a zajišťování dodávek až po nabídky zvláštních služeb pro globální zákazníky.

Naši zákazníci působí v různých segmentech trhu. Sortiment služeb společnosti BENTELER Distribution se odvíjí od široké škály požadavků na materiál, jeho zpracování a dodání. Považujeme se za poskytovatele služeb. Naším cílem je posílit Vaši konkurenceschopnost díky produktům s vysokou kvalitou a službám na míru.


NAŠE PŘEDNOSTI. CENTRALIZOVANÝ NÁKUP A TRŽNĚ ORIENTOVANÝ PRODEJ A DISTRIBUCE.

Společnost BENTELER Distribution disponuje centralizovanou nákupní organizací. Ta zodpovídá za rozvoj strategické spolupráce s předními dodavateli ocelových trubek a za optimální skladovou zásobu. Jejím hlavním úkolem je zajištění dostupnosti a poskytování vysoce kvalitních produktů při zachování výhodných cenových podmínek.

Distribuční a obchodní organizace BENTELER Distribution je zaměřena na segmenty trhu a podporuje úzkou spolupráci mezi dceřinými společnostmi. Podporuje také dialog mezi výrobci ocelových trubek z celého světa a získané informace pak předává v rámci skupiny BENTELER. Díky tomu jsme schopni komplexně chápat Vaše požadavky v rámci průmyslového sektoru a podchytit nejnovější technické poznatky již v počáteční fázi.

Company Company