CELOSVĚTOVÁ SÍŤ. VÍCE NEŽ 50 POBOČEK VE VÍCE NEŽ 30 ZEMÍCH

Za 55 let své činnosti dosáhla společnost BENTELER Distribution nebývalého růstu. Firma, která byla původně založena v Německu, má dnes zastoupení v 32 zemích,disponuje silnou základnou v Evropě a pobočkami v Asii. V roce 2012 se společnosti podařilo úspěšně expandovat také do Turecka.

O naše zákazníky se dnes stará přibližně 1 500 zaměstnanců ve více než 50 distribučních a obchodních místech na celém světě. V růstu budeme pokračovat, abychom zde byli pro naše zákazníky i v budoucnu.


EFEKTIVNÍ SPOJENÍ. NAŠE LOKÁLNÍ SPOLEČNOSTI.

Skupina BENTELER Distribution  je celosvětově působícím konsorciem právně nezávislých společností. Společně tak tvoří efektivní skladovou síť poskytující národním i nadnárodním společnostem produkty z ocelových trubek. 

Centrála společnosti BENTELER Distribution International GmbH sídlí v německém Düsseldorfu. Ve skandinávských zemích společnost působí pod názvem Heléns a ve Švýcarsku pod korporátní značkou Kindlimann. Ve Slovinsku a Chorvatsku nás znají pod názvem BENTELER Trgovina.


BENTELER Trading International GmbH je dalším distribučním kanálem společnosti BENTELER Distribution s centrálou v Düsseldorfu. Soustřeďuje se na přímý obchod s kovovými a ocelovými produkty, přičemž se regionálně zaměřuje na Střední východ, severní Afriku a Čínu.

pdf

Image brožura
Format: pdf | Filesize: 3.17 MB

Download